Esame įsitikinę, kad didžiausias bendrovės turtas – vairuotojai. Jie pajamų, pelno, žinomumo, patikimumo variklis, tačiau ir jiems atsitinka nelaimės. Nelaimė niekada neklausia, kada ir kur jai nutikti. Vairuotojas patekęs į nelaimę, dažnai nežino, kokių veiksmų imtis, ypač svetimoje šalyje jiems nesuprantama kalba. Dėl nesusikalbėjimo su pareigūnais dažnai būna apkaltinti nekalti vairuotojai, įmonėms skiriamos baudos, tenka atlyginti nuostolius, dėl kurių darbuotojas neatsakingas.

 

Elementarūs pavyzdžiai, kur apkaltinami vairuotojai: Jungtinės Karalystės žiedinės sankryžos, Paryžiaus aplinkkelis Prancūzijoje, Norvegijos Karalystės kalnai ir kt.

 

Ką siūlome mes? Kiekvienai transporto priemonei skirsime asistavimo kortelę, priskirsime ją prie konkrečios transporto priemonės. Ja naudodamasis vairuotojas gaus mūsų profesionalią pagalbą ir konsultacijas, sutartais laikotarpiais Jums pateiksime ataskaitas, kurias galėsite naudoti valdydami verslo procesus ir rizikas. Esant poreikiui, suorganizuosime techninę, medicininę pagalbą, vairuotojo apgyvendinimą, esant poreikiui, sugadinto transporto transportavimą į remonto įmonę ar Jūsų nurodytą vietą.

 

SUSISIEKITE, jei rūpinatės savo reputacija ir nenorite patirti papildomų išlaidų.